ВНУТРІШНЯ ТОРГІВЛЯ


Статистичний збірник
"Торгівля Тернопільської області у 2017 році" (Презентаційна версія)
        У статистичному збірнику "Торгівля Тернопільської області" наведені дані про оборот роздрібної торгівлі (до якого включено дані щодо роздрібного товарообороту підприємств юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, основним видом економічної діяльності яких є роздрібна торгівля), про обсяги роздрібного товарообороту підприємств юридичних осіб в цілому по області, а також у міських поселеннях та сільській місцевості, про товарну структуру роздрібного товарообороту, індекси фізичного обсягу роздрібного товарообороту, торгову мережу та товарні запаси.
        Окремими розділами виділено матеріали про діяльність підприємств оптової торгівлі області, інвестиції в торгівлю, зовнішню торгівлю та фінансові результати діяльності торгових підприємств. У кожному розділі вміщено аналітичні матеріали.
        У збірнику також використані дані Держстату України та відділу координації системи адміністративних послуг та регуляторної політики управління розвитку реального сектору економіки та підприємництва Департаменту економічного розвитку і торгівлі ОДА Тернопільської області.
        Матеріали представлені в табличному вигляді та графічному зображенні. Ряд показників наведено в розрізі районів, міст обласного підпорядкування та в порівнянні з іншими регіонами України.
        У кінці збірника наведені короткі методологічні пояснення окремих статистичних показників.

Кількість сторінок - 158

Інтернет Сайт управління