ВНУТРІШНЯ ТОРГІВЛЯ


Статистичний збірник
"Торгівля Тернопільської області у 2016 році" (Презентаційна версія)
        У збірнику наведені дані про оборот роздрібної торгівлі (до якого включено роздрібний товарооборот підприємств роздрібної торгівлі, розрахункові дані щодо обсягів продажу споживчих товарів через мережу, що належить фізичним особам-підприємцям та на ринках), про обсяги роздрібного товарообороту підприємств (юридичних осіб), що здійснювали діяльність із роздрібної торгівлі в цілому, у міських поселеннях, сільській місцевості, про товарну структуру роздрібного товарообороту, індекси фізичного обсягу роздрібного товарообороту, торгову мережу та товарні запаси.
       Окремими розділами виділені матеріали про діяльність підприємств оптової торгівлі області, інвестиції в торгівлю, зовнішню торгівлю та фінансові результати діяльності торгових підприємств. У кожному розділі вміщені аналітичні матеріали.
        У збірнику також використані дані Держстату України та відділу координації системи адміністративних послуг та регуляторної політики управління розвитку реального сектору економіки та підприємництва Департаменту економічного розвитку і торгівлі ОДА Тернопільської області.
        Матеріали представлені в табличному вигляді та графічному зображенні. Ряд показників наведено в розрізі районів, міст обласного підпорядкування та в порівнянні з іншими регіонами України.
         У кінці збірника наведені короткі методологічні пояснення окремих статистичних показників.

Кількість сторінок - 158

Інтернет Сайт управління